
Karakteristik pwodwi:
1. Yon 90- oswa 1.5-èdtan backup batri ijans.
2. Flux lumineux: 120, 140, ak 160 lumèn pou chak watt.
3. Teste bouton an ak limyè endikatè yo an akò ak règleman sekirite dife pou fonksyonalite, chaje batri, Capteur mouvman, ak fonksyone byen.
4. 2-nan-1 Tib: lanp sa a fonksyone kòm yon limyè estanda ki ap dirije T8, men tou gen yon karakteristik ekleraj ijans.
5. Tès Otomatik Otomatik: Egzekite yon tès 90-minit chak ane ak yon 30-dezyèm tès chak mwa.
PwodwiEspesifik
| Puissance | 9W / 18W |
| Gwosè | 02FT / 4FT |
| Voltage | 85-265V AC |
| CCT | 2700-6500K |
| Tan Ijans | 90Min / 180Min |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Dirije Sous | SMD 2835, Epistar |
| Flux lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske li OK enprime logo mwen an sou tib dirije ki mache ak pil?
Wi. Tanpri enfòme nou fòmèlman anvan pwodiksyon nou an epi konfime konsepsyon an premye ki baze sou echantiyon nou an.
2. Èske ou ofri yon garanti pou batri dirije tib la?
Wi, nou ofri 2 ane garanti sou pwodwi nou yo.
3. Ki sa ki MOQ a?
MOQ chak modèl se de moso.
4. Ki altènativ mwen genyen pou peye?
Pi piti tranzaksyon yo ka peye pou itilize PayPal oswa Western Union, pandan y ap pi gwo lòd yo ka peye pou itilize yon bank.
5. Èske ou ofri sèvis OEM/ODM?
Wi, nou ka ofri OEM/ODM pou kliyan nan lòt peyi yo.
