Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon Product
1. Die-cast aliminyòm kò lanp
2. Anti-glise konsepsyon manch
3.Multi-ang wotasyon Ajiste
4.High-fòs vè, grate rezistan ki dire lontan kòm nouvo.
5.Ekipe ak baz detachable, pi pratik yo sèvi ak.
| Non pwodwi: | Ki ap dirije limyè inondasyon |
| Voltage: | AC110-240V DC8.4V |
| Puissance: | 50W |
| Efikasite lumineux: | 90-110LM/W |
| Tanperati koulè: | 2800-6500K |
| Dirije sous: | Epistar |
| Evalyasyon IP: | IP65 |
| Ra: | >80 |
| Aplikasyon: | Depo / pakin / kare / faktori / super mache / sant komèsyal elatriye |
| Tanperati travay: | (-20 degre ~ plis 60 degre) |
| Sètifika: | CE ROHS |
| Ane garanti: | 5 |
Plis detay


Aplikasyon

FAQ
K 1.Ki jan mwen ka mete yon lòd?
Aa) Lòd sou platfòm alibaba dirèkteman, Oswa kontakte nou, pou jwenn plis detay, tankou lòd esansyèl
pri, bon jan kalite, videyo, pake ak sou sa .Lè ou konfime achte nan men nou, yo ka voye fakti a proforma ak enfòmasyon bank nou an ba ou pou peman.
pri, bon jan kalite, videyo, pake ak sou sa .Lè ou konfime achte nan men nou, yo ka voye fakti a proforma ak enfòmasyon bank nou an ba ou pou peman.
K 2. Ki kalite sètifika ou genyen?
A. Nou gen ROHS, CE, EMC, osi byen ke patant nasyonal
K 3.Ou se faktori oswa konpayi komès?
A. Nou se faktori, ki se pwofesyonèl Devlopman ak manifakti dirije limyè, Solè limyè lari ak enstalasyon ekleraj vil pwodiktif antrepriz.
Q 4.What nan tèm nan peman?
A. Nou aksepte TT, Western Union, MoneyGram. Paypal, Money Gram, Alibaba
