Karakteristik:
- Limyè otowout ki mache ak solè-ke nou bay yo benefisye anviwònman an, kontribye nan rediksyon emisyon kabòn ak pwoteksyon klima a.
- Pwodui sa a gen entansyon siviv menm kondisyon metewolojik ki pi grav yo, tou de an tèm de rezistans li ak rezistans li nan eleman yo.
- Limyè Highway nou an se yon solisyon ekleraj pri-efikas ak zanmitay anviwònman an paske li itilize teknoloji solè dènye kri-pou bay limyè ki serye ak efikas an tèm de konsomasyon enèji.
Spesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| Efikasite lumineux (lm/w) | 140LM/W |
| Pouvwa | 50W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

