Entwodiksyon

Pwodwi Karakteristik

1. Anba kondisyon nòmal k ap grandi, limyè ki ap dirije yo ka itilize toujou pou plis pase dis ane paske lavi yo anjeneral ant 50,000 ak 100,000 èdtan.
2. Youn nan aspè ki pi sofistike nan limyè kontanporen dirije grandi se spectre reglabl yo, ki pèmèt jardinage yo modifye entansite limyè a pou adapte egzijans inik plant yo nan plizyè etap nan kwasans.

Spesifikasyon pwodwi
| Pouvwa | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Gwosè | 90CM |
| Antre vòltaj | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tout spectre |
| CRI | >80 |
| Efikasite lumineux | 140lm/w 160lm/w |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | 1IP65 |
|
Viv lavi |
50000 |
| Garanti | 5 ane |
Itilizasyon

Lanp kwasans plant yo ka itilize nan yon pakèt sitiyasyon, tankou jadinaj andedan kay la, k ap grandi legim, flè, ak plant plant. Limyè kwasans plant yo ka bay limyè ki nesesè pou plant yo grandi epi devlope nòmalman, patikilyèman nan zòn ki pa gen limyè solèy la oswa ki pa gen anpil.
Konpayi nou an

