
Karakteristik
Anpoul plant 1.300LED gen yon klète apeprè 380-780LM, ki pa fè mal je yo ak plant yo. Li gen yon pakèt ekleraj, ak limyè a konplètman absòbe plant yo. Konsomasyon aktyèl la se sou 6.5W, ki se tou de ekonomize enèji ak zanmitay anviwònman an.
2.Pa gen okenn bezwen pou sipò espesyal, menm jan ak anpoul òdinè nan priz E27.
3.Low Konsomasyon: Li pa emèt lafimen, pa boule vejetasyon, epi li pa bezwen yon sistèm refwadisman fò. Li tou santi l cho ak manyen la. Konsepsyon twou dissipation chalè sou limyè plant ki ap dirije a ofri yon efè dissipation chalè fò.
4.Grow limyè yo apwopriye pou tout etap nan devlopman plant, fè yo pafè pou plant andedan kay la ki gen ladan sukulan, flè, ak lakòz efè tèmik ak plant idroponik.
Spesifikasyon
| Kalite | 300LED grandi gode limyè |
| Materyèl | PC + Chalè-Dissipating Substra aliminyòm |
| Dimansyon | 93.5x93.5x78mm (3.68x3.68x3.07in) |
| Efè limyè fini | Wouj + Ble |
| Pèl lanp | 300LED (228 wouj+72 ble) |
| Antre Voltage | AC85-265V |
| Pouvwa aktyèl la | 6.5W |
| Kalite detantè lanp | E27 |
| CRI | >70 |
| Flux lumineux | 380-780 (lm) |
| Efikasite lumineux | 10.73lm/W |
| Klas pwoteksyon | IP42 |
| Ki ap dirije Chip | 2835 |
| Spectre | Wouj ak ble spectre relatif |
| Karakteristik | Ba konsomasyon, dissipation chalè, pakèt ekleraj, ekonomize enèji, zanmitay anviwònman an |
| Aplikasyon | pou flè, sukulan, idroponik ak plant lakòz efè tèmik, elatriye |
Plis detay





