Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Segondè bon jan kalite ak lavi pwolonje; ka eklere pou 50,000 èdtan.
2. Siyifikativman ankouraje devlopman nan plant, flè, legim, elatriye.
3. Andedan kay la dirije plant grandi limyè yo ideyal pou amater plant, breeders plant, plant lakòz efè tèmik, elatriye.
4. Ploge tou dwat nan priz elektrik la epi li senp pou enstale ak opere.
PwodwiEspesifik:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K-6000K |
| Materyèl Kò lanp | Aliminyòm |
| Pouvwa | 100W/50W |
| Kte ki ap dirije | 150PCS SMD2835 |
| Antre vòltaj | AC85-265V |
| Koulè | Espektak konplè 380-840nm |
| Chip | SMD2835-200 PCS |
| Faktè pouvwa | PF Pi gran pase oswa egal a 0.9 |
| Bearn Angle | 120 |
| Viv lavi | 50000H |
| Baz | E26/E27/B22 |
Imaj detaye:



Itilizasyon




