Karakteristik:
1. Grow lanp bay spectre limyè pi bon pou kwasans plant, sa ki pèmèt plant yo pwospere menm nan anviwònman ki ba -limyè.
2. Avèk lanp grandi, ou ka pwolonje sezon k ap grandi ou a epi grandi yon pi laj varyete plant andedan kay la oswa nan sèr.
3. Kiltivatè ki gen eksperyans yo sèvi ak lanp grandi pou ogmante pwodiksyon rekòt yo epi pwodui plant ki pi an sante, ki pi vibran.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 5W / 6W / 9W / 10W / 30W / 33W |
| Gwosè | 30 CM |
| Antre vòltaj | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tout spectre |
| CRI | >80 |
| Efikasite lumineux | 140 lm/w 160 lm/w |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 |
|
Viv lavi
|
50000
|
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



Segondè endèks rann koulè, pa gen okenn tranbleman videyo.
itilizasyon:



Eklere jaden andedan kay ou a ak Legim grandi limyè epi gade vèt ou yo boujonnen!
Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

