Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Tou depan de anviwònman ou yo, rete pouvwa a pral otomatikman chanje sou ak koupe an menm tan an jou kap vini an. yon desizyon ki gen bon konprann pou pran swen plant ou pandan w ap ale oswa nan travay.
2. De ranje prim plen spectre ki ap dirije chips nan pwofesyonèl T8 grandi teren limyè yo ranje nan ranje. Ang gwo bout bwa li yo pi laj ak valè PAR li yo pi gwo pase aparèy limyè grandi ak yon sèl ranje chips. ideyal pou jèminasyon plant, kwasans, fleri, ak pwodiksyon fwi.
PwodwiEspesifik:
| Puissance | 10W 18W 22W 36W |
| Vòltaj | {{0}V AC |
| Gwosè | 60cm% 2f90cm/120cm/150cm |
| garanti | 5 ane |
| KRIYE | >85Ra |
| Evalyasyon IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Angle gwo bout bwa | 140 degre |
| Lumen | 1200lm |
| Materyèl | alyaj aliminyòm |
| Baz | ak ploge (selon peyi) |
| Sous limyè | SMD 2835 |
Imaj detaye:






Itilizasyon



