Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Design ak ti radyasyon tèmik. Lè w itilize sous limyè ki ap dirije ki wo -an konjonksyon avèk koule chalè aliminyòm, tanperati sifas lanp lan ka kenbe pi ba pase 40 degre. Atribi sa a nan sous limyè frèt pèmèt lanp lan eklere plant nan pwoksimite san yo pa pwovoke boule fèy, kidonk amelyore itilizasyon espasyal ak efikasite enèji limyè.
2. Kapab repwodui spectre limyè natirèl la, kidonk amelyore efikasite fotosentèz nan plant yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Gwosè | 30CM |
| Antre vòltaj | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tout spectre |
| CRI | >80 |
| Efikasite lumineux | 140lm/w 160lm/w |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 |
|
Viv lavi |
50000 |
| Garanti | 5 ane |
Plis detay:


Itilizasyon:


