Karakteristik pwodwi:
1. Yon mekanis refwadisman efikas. Tanperati junction ki ap dirije a kenbe nan yon ranje ki an sekirite lè l sèvi avèk koule chalè aliminyòm avyasyon an konjonksyon avèk yon konsepsyon airflow ki branche. Anplis de sa nan pwolonje lavi aparèy la, bon pèfòmans chalè dissipation kenbe pwodiksyon limyè fiks epi evite pwoblèm pouri limyè ki te pote sou tanperati k ap monte.
2. Sèvi ak materyèl ekolojik-zanmi nan pwodiksyon an. konfòme ak estanda anviwònman mondyal tankou CE ak RoHS epi li gratis nan materyèl danjere tankou plon ak mèki. Pou garanti pwodwi a zanmitay anviwònman an pandan tout egzistans li, nou itilize pratik vèt ak ekolojik-nan tout bagay soti nan matyè premyè ak pwosedi pwodiksyon an.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Gwosè | 30CM |
| Antre vòltaj | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tout spectre |
| CRI | >80 |
| Efikasite lumineux | 140lm/w 160lm/w |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 |
|
Viv lavi |
50000 |
| Garanti | 5 ane |
Plis detay:


Itilizasyon:


