Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik
1. spectre konplè:Wouj plis spectre IR lakòz efè emerson, plant yo ap grandi pi byen ak pi vit
2.Design 6063 aliminyòm: efikas chalè dissipation Chofè ki ap dirije wo-pèfòmans ak plis pase 40 pousan ekonomi enèji ranplase HPS, Metal Halide, ak fliyoresan grandi limyè; pa Mèki
3.Anviwònman son. asire ke pa gen okenn bri ki ta ka deranje lòt moun;
4.Appropriye pou gwo anviwònman travay lakòz efè tèmik;
5.Apwopriye pou itilize sou yon ti echèl nan legim lakòz efè tèmik, flè, ak fwi;
Spesifikasyon
| Modèl | T{{0}CM-12/15W |
| Puissance | 12/15W |
| Gwosè | 2 pye 60cm |
| Antre volt | 100-277VAC |
| PF | > 0.9 |
| pPFD | 20 umol |
| ANBOUYI | 1.3-1.5 umol/J |
| Efikasite | 100-110lm/W |
| PCB tablo | Single / doub PCB ankadreman |
| ki ap dirije | 730nm IR plis 660nm Wouj |
| Chofè | Bati-an chofè |
| enstalasyon | Linkable / endividyèl |
| Spectre | 630-730nm |
| Materyèl | 6063 Aliminyòm plis PC |
| Viv lavi | 50,000 èdtan |
| Garanti | 3/5 ane |
Plis detay





Aplikasyon


