Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Tout seri a Malgre ke grandi limyè prezante yon spectre limyè wouj / ble, yo sanble blan nan je la. Menm jan ak limyè solèy la natirèl, ideyal pou tout etap devlopman nan tomat, konkonm, piman, fèy vèt, ak remèd fèy.
2. 180-Degre pwodiksyon limyè briyan yo bay pa anpoul limyè ki ap dirije plant grandi. Sèvi ak Chips LED High Lumen pou ranplase anpoul limyè enkandesan 120 Watt ak ekivalan 12 Watt pou konsève pou 90 pousan sou pri kouran w.
PwodwiEspesifik:
| Puissance | 30W |
| Angle gwo bout bwa | 15 / 24 /36/60 |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 85 |
| Endèks rann koulè (Ra) | 98 |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V |
| Flux lumineux lanp (lm) | 2400 |
| Travay pou tout lavi (èdtan) | 50000 |
| Materyèl Kò lanp | Aliminyòm |
| Evalyasyon IP | Ip44 |
| Sous limyè | dirije |
Imaj detaye:




Itilizasyon




