Karakteristik:
1. Limyè plantules bay kondisyon kwasans optimal pou plant yo, ak longèdonn limyè ak entansite ak anpil atansyon.
2. Konsepsyon enèji -efikas li yo diminye itilizasyon elektrisite ak pri, sa ki fè li yon chwa ki gen konsyans anviwònman an pou jadinaj andedan kay la.
3. Wotè reglabl ak ang Limyè Seedling pèmèt pou plasman Customized, akomode yon varyete gwosè plant ak etap kwasans.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 5W/6W/9W/10W/30W/33W |
| Gwosè | 30 CM |
| Antre vòltaj | AC 85-265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tout spectre |
| CRI | > 80 |
| Efikasite lumineux | 140 lm/W 1160 lm/W |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP 65 |
|
Viv lavi
|
50000
|
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:



Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

