Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik:
1. Limyè Simulation Solèy bay limyè solèy natirèl tankou limyè, ki ka amelyore atitid ak nivo enèji.
2. Klate reglabl li yo ak tanperati koulè fè li apwopriye pou yon varyete de anviwònman ak aktivite.
3. Anpoul ki ap dirije yo itilize nan Limyè Simulation Solèy se enèji efikas ak ki dire lontan, diminye tou de depans enèji ak fatra.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Gwosè | 30CM |
| Antre vòltaj | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Tout spectre |
| CRI | >80 |
| Efikasite lumineux | 140lm/w 160lm/w |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | 1IP65 |
|
Viv lavi
|
50000
|
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:



itilizasyon:



Limyè Simulation Solèy ede plant yo grandi pi fò ak an sante lè li ba yo spectre pi bon limyè ki nesesè pou fotosentèz.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

