Karakteristik pwodwi:
1. Gradasyon karakteristik: lanp lan poul ka chanje klète limyè a pou satisfè bezwen poul nan diferan moman kwasans. Sa a bay poul yo bon ekleraj pou ede yo grandi pi vit.
2. Ekleraj poul la enpèmeyab ak pousyè -, kidonk li ka itilize nan kote tankou fèm ki tou de sal ak mouye. Sa a pral asire w ke ekleraj la travay byen pou yon tan long.
3. Segondè endèks rann koulè CRI90-95
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Rapò tès la:

Itilizasyon:


Bay bon ekleraj pou poul se objektif prensipal lanp poul la. Sa a pral ede poul yo grandi ak devlope, epi li pral tou ogmante rezèv la nan ze ak vyann. Ranfòse metabolis ou, rann sistèm iminitè w pi fò, epi redwi risk pou w vin malad. Pou asire w poul jwenn ase limyè, tan limyè a ak klète bezwen yo dwe mete nan yon fason ki pran an kont diferan kalite poul ak etap k ap grandi yo.
An jeneral, lanp poul gen yon gwo efè sou kwasans ak devlopman poul paske yo bay ekleraj espesyal. Yo se tou yon pati enpòtan nan agrikilti modèn.
Anbalaj ak livrezon:

