Karakteristik pwodwi:
1. Dimmable ak Flicker-gratis: Limyè tib ki ap dirije sa a pa gen tranbleman epi li pèmèt lis gradyasyon soti nan 0% a 100%.
2. Ekipe ak kab pou koneksyon seri ak distribisyon limyè amelyore.
3. Longevite pwolonje: LED trè efikas ak yon lavi ki depase 50,000 èdtan.
4. IP65: ekleraj poul poul se apwopriye pou itilize nan anviwònman imid.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Rapò tès la:

Itilizasyon:


Limyè bèt volay 120cm se yon gwo-bon jan kalite, enèji-efikas limyè fèm bèt volay. Kapasite dimmable 0-10V li yo pèmèt ou chanje limyè a pou poul ou yo.
Limyè poul sa a fasil pou enstale epi li bay limyè inifòm, flicker-gratis pou kite bèt volay ou santi yo alèz. Dimming simulation ekleraj natirèl pou amelyore sante poul ak pwodiktivite.
Limyè poul 120cm a se yon altènatif pri -efikas ak serye pou ekleraj fèm bèt volay akòz lavi pwolonje li yo ak antretyen minimòm. Achte sistèm ekleraj revolisyonè sa a pou kenbe poul ou an sante ak ogmante pwodiktivite fèm.
Anbalaj ak livrezon:

FAQ
1: Ki kantite minimòm lòd ou pou limyè ki ap dirije pou Ekleraj pou Poul Broiler?
Pa gen okenn kantite minimòm, ou ka achte nenpòt ki kantite. Sepandan, kèk nan kantite, pri inite a pral yon ti kras pi wo.
2: Kouman mwen ka konnen estati poul ekleraj pouEkleraj pou poul broiler?
Nou pral kenbe ou afiche pou chak pwogrè pwodiksyon tankou acha materyèl, estati pwodiksyon, tan livrezon, nimewo swiv jiskaske ou resevwa pwodwi yo.
3. Èske ou ka ban mwen èd si lòd mwen anEkleraj pou poul broiler seTrè Ijan?
Wi, Natirèlman, nou pral fè tout sa nou kapab pou ba ou èd. Paske nou gen faktori pwòp nou yo pwodwi. Nou ka fleksib pou ajiste orè pwodiksyon nou an.
