Karakteristik pwodwi:
1. Li kouri nan yon vòltaj ki ba nan 12 vòlt, li an sekirite pou itilize alantou bèt ak enèji-efikas.
2. Li gen yon revèy inbuilt ki pèmèt ou pwogram limen ak koupe tan limyè a. Sa a se patikilyèman itil nan sezon fredi a, lè ka pa gen ase solèy natirèl pandan jou ki pi kout yo kenbe poulaye a limen.
3. Limyè poul 12v poul fèt pou sanble ak solèy. Avèk yon spectre koulè konplè ki gen ladan wouj, ble, vèt ak blan, li bay poul ou pi bon limyè posib.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM% 2fW 140LM% 2fW 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Dirije chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Rapò tès la:

Itilizasyon:


Anbalaj ak livrezon:

