Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon pwodwi
Fasil ranplase ansyen PLL, 3 gwosè 10W, 18W, 24W ki disponib. Min. 50 pousan ekonomize elektrisite.
Aplikasyon: Ranplase ansyen PLL fliyoresan
| Kategori: | Anpoul ki ap dirije |
| Dimansyon (mm): | (10W) 225x43x23 |
| (18W) 410x43x23 | |
| (24W) 535x43x23 | |
| Pouvwa nominal: | 10W /18W /24W |
| Ekipman pou pouvwa: | AC100-240V |
| Flux lumineux: | 900lm/1,620lm/2,160lm |
| Tanperati koulè: | 3000K / 6000K |
| Endèks rann koulè: | >80 |
| Kalite kouvèti: | PC |
En Pwen yo
1. Pase estanda CE ak ROHS;
2. Pa gen mèki, Pa gen radyasyon, Pa gen UV, plis sante;
3. Fasil yo enstale epi kenbe, pa gen okenn aparèy sipò;
4. Konsomasyon ki ba ak konvèsyon segondè;
5. mwens tèmik rezistans ak éblouissant.
Ekspozisyon Imaj detaye









