karakteristik:
Lanp pou elvaj bèt se yon pwodwi revolisyonè ki fèt pou amelyore sante ak byennèt bèt yo. Li gen plizyè karakteristik ki distenge li de lòt lanp nan mache a.
Premyerman, lanp sa a fèt pou emèt yon kalite limyè espesifik ki imite limyè solèy la natirèl. Limyè sa a enpòtan anpil pou kwasans ak devlopman apwopriye bèt yo, paske li ede kontwole ritm sirkadyèn yo epi asire yo jwenn ase vitamin D. Kòm rezilta, bèt ki ekspoze a limyè sa a pi an sante, yo pi aktif, epi yo pwodui pi bon kalite. lèt ak vyann.
Dezyèmman, lanp lan pou ogmante bèt se enèji-efikas ak ekolojik-zanmi. Li fèt ak materyèl-wo kalite ki dirab ak ki dire lontan, epi li konsome anpil ti enèji konpare ak lanp tradisyonèl yo. Sa a non sèlman ede ekonomize sou bòdwo enèji, men tou diminye anprint kabòn ki asosye ak elvaj bèt.
Twazyèmman, lanp lan fasil pou enstale ak itilize. Li ka monte sou plafon an oswa miray ranpa bèt yo, epi li vini ak yon panèl kontwòl itilizatè-zanmitay ki pèmèt kiltivatè yo ajiste entansite limyè a ak dire selon bezwen yo. Sa fè li yon solisyon pratik ak san pwoblèm pou kiltivatè bèf ki ap chèche amelyore sante ak pwodiktivite twoupo yo.
An jeneral, lanp pou elvaj bèt se yon pwodwi ki nesesè pou nenpòt kiltivatè ki serye sou sante ak byennèt bèt yo. Karakteristik inovatè li yo, konsepsyon enèji-efikas, ak fasilite nan itilize fè li yon envestisman ki gen anpil valè ki pral peye nan kouri nan longè. Avèk èd nan lanp sa a, kiltivatè yo ka asire ke bèt yo kontan, an sante, ak pwodiktif, ki pral finalman benefisye ni tèt yo ak kliyan yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC |
| Demmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Dirije chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





1. Tib limyè ki enpèmeyab ki ap dirije a fèt ak tib PC plen ak bag silicone. Rezistan a sèten pwodui chimik netwayaj.
2.Dimmable tib dirije 0-100% pou simulation solèy leve ak solèy kouche.
Itilizasyon:

Yo konnen lanp pou elvaj bèt ogmante pwodiksyon lèt bèf letye ak amelyore kalite vyann bèf vyann bèf.
Sou nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. E tan plon?
A: Egzanp pran 3-5 jou.
2.Ou gen nenpòt limit kantite minimòm lòd pou pwodwi ou yo?
A: MOQ se 2 echantiyon.
3.Èske ou ofri yon garanti sou pwodwi ou a?
R: Wi, nou bay 2-5 ane garanti pou pwodwi nou yo.
