
Karakteristik pwodwi:
1. PCB a ak chofè a tou de resevwa yon kouch konfòme.
2. Dirije tib ekleraj souvan itilize nan poulay, fèm bèt volay, depo kochon, ak lòt bilding tankou.
3. Tib la te resevwa sètifikasyon nan men SAA, CE, ROHS, ISO9001, ETL, ak TUV.
4. Pa gen okenn zòn konplètman nwa oswa flicker-free.
5. 5 ane garanti, 50000 èdtan lavi.
PwodwiEspesifik
| Non pwodwi yo | limyè poulaye ak revèy |
| Puissance | 10/20/40/60W |
| Longè | 600/900/1200/1500mm Aksepte personnalisation |
| Koulè | 2700-3200k, 3700-4200k, 4700-5200k, 5700-6200k |
| Dimmable | 0-10V dimmable, Triac dimmable, Dali |
| CRI | RA95 oswa RA90 |
| Materyèl | Aliminyòm plis kouvèti PC |
| To IP | IP67 ki enpèmeyab |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Rapò tès la:

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki kote mwen ka jwenn yon limyè poulaye poul ak yon seri pri revèy?
Si w voye yon imèl ba nou pou w mande lis pri nou an pou limyè poul poul, n ap retounen ba w le pli vit ke nou kapab.
2. Èske mwen ka jwenn yon echantiyon pou teste limyè poulaye a ak bon jan kalite revèy anvan yo mete yon lòd esansyèl?
Ou ap akeyi kòmande yon echantiyon pou evalye bon jan kalite nou an. Nou gen konfyans ke kliyan ou yo pral mete plis lòd avèk ou paske nan bon jan kalite pwodwi nou yo!
3. Kouman pou mwen jwenn yon lis pri nan men ou?
Voye nou yon imèl ak demann ou an pou lis pri nou an, epi youn nan reprezantan lavant nou yo ap retounen ba ou pi vit posib.
4. Èske ou ka enprime logo nou an sou machandiz yo ak anbalaj?
Wi. Tanpri voye desen konsepsyon ou ak detay nan lavant nou an anvan finalize lòd ou a.
