Limyè ze poul

Karakteristik pwodwi:
1. Waterproof IP65, apwopriye pou itilize tou de andedan ak deyò.
2. zanmitay anviwònman an, enèji-efikas, ak senp yo enstale.
3. Yon lavi 50,000-èdtan diminye bezwen pou relamping.
4. Reputab: Top-Notch ak yon 5-Garanti Manifakti ane, CE, ak Apwobasyon RoHS.
PwodwiSpesifikasyon:
| Non pwodwi | Limyè ze poul |
| Gwosè | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Watts | 10W 14W 18W 20W 22W 25W |
| CRI | 80-85Ra; 90-95Ra |
| Lumens Efikasite | 160lm/w |
| IP Klas | IP65 / IP67 enpèmeyab Si ou vle |
| Tanperati travay | -20-50 degre |
| Materyèl | Aliminyòm plis PC |
| Itilizasyon | Fèm, kay poul, bèt prizonye, vyann bèt volay |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske ou ta ka tanpri voye m 'yon egzanp lòd pou limyè ze poul?
Wi, echantiyon lòd yo akeyi pou tès ak asirans kalite. Yo pèmèt echantiyon yo melanje.
2. Konbyen tan se tan an plon?
Tou depan de kantite lòd la, pwodiksyon an mas pran 1-2 semèn epi pran 3-5 jou pou echantiyon yo.
3. Èske limyè pou kenbe poul kouche lòd gen yon kantite minimòm lòd?
2 moso yo disponib pou tès echantiyon.
4. Ki jan yo voye pwodwi yo, ak konbyen tan li pran pou yo rive?
Anjeneral, DHL, UPS, FedEx, oswa TNT yo itilize pou anbakman. Tan an livrezon tipik se 3 a 5 jou. Lanmè ak machandiz lè yo tou opsyon.
