Karakteristik pwodwi:
1. Avèk yon endèks rann koulè (CRI) 95 oswa pi wo a, limyè ki ap dirije bèt volay yo trè efikas. CRI nan limyè ki ap dirije estanda anjeneral nan seri a nan 80.
2. Poul yo loje anba pi gwo limyè CRI gen yon to mòtalite byen redwi epi yo bay jòn ze ki pi an sante ak pi solid.
3. Yo gen plis ekonomik ak ekolojik benefisye jan yo itilize mwens enèji pase limyè konvansyonèl yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM% 2fW 140LM% 2fW 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >95 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Rapò tès la:

Itilizasyon:


Limyè bèt volay ki ap dirije yo adaptab epi yo gen yon gran varyete itilizasyon. Yo ka itilize nan kouve, lòt fèm bèt volay, ak operasyon brouy ak kouch. Limyè yo ka monte sou miray, yo ka enstale nan aparèy ki anlè, oswa yo ka pozisyone dirèkteman sou yon espas patikilye.
Anbalaj ak livrezon:

