Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon pwodwi
Tib dirije limyè bèt volay se sitou itilize nan fèm poul, carpacking, kay kochon, kay poul, fèm bèt volay.
1) Full PC tiyo sately pou kanpe ki enpèmeyab
2) Pi PC/94V-0. p ap fennen; Pa pral pete; Anti-fèb baz.
Avèk bon pèfòmans nan anviwònman difisil
| Voltage | AC85-277V |
| Pouvwa | 9W |
| Chip | SMD2835 |
| CRI | 95 |
| Rapò koulè | Tout spectre |
| Faktè pouvwa | 0.9 |
| Kalite tib | T5/T8 |
| Materyèl | Pwofil aliminyòm plis klè kouvèti PC |
| Longè | 1.2m |
| Garanti | 5 Ane |
En Pwen yo
- San mèki, pa gen okenn jete dechè danjere
- Efikasite limyè a 140lm/W, ekonomize 10 pousan -15 pousan pri elektrisite
- Apwopriye pou operasyon nan tanperati ki ba
- Pèfòmans jiska 120lm/W, ak efikasite limyè jiska 88 pousan
- Ang travès 160 degre ak lantiy
Ekspozisyon Imaj detaye


Reyalite



Itilizasyon









