Karakteristik:
1. Pi bon kondisyon ekleraj pou devlopman plant pwospere yo ofri Hen House Grow Lighting.
2. Teknoloji dirije enèji -efikas yo itilize nan machandiz nou yo, ki diminye depans enèji yo epi ankouraje dirab.
3. Limyè grandi nou yo se chwa ideyal pou tou de jardinage san eksperyans ak sezonman akòz enstalasyon fasil li yo ak anviwònman reglabl.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W |
| Gwosè | 60CM 120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker-gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

