
Deskripsyon
Panno solè ki fèt sou Silisyòm polikristalin sèvi ak mwens enèji epi yo gen pi ba pri pwodiksyon total. Dlo esansyèlman pa itilize nan pwodiksyon, ki se patikilyèman avantaje pou nasyon ki gen resous dlo limite. Pwoteksyon anviwònman ak dirabilite: pa gen okenn metal lou danjere tankou Kadmyòm, plon, oswa mèki yo kreye.
Paramèt
| Atik No | BW-SSL235 |
| Pouvwa | 50W |
| Dirije lanp | 96PCS 3000K-6500K |
| Gwosè lanp | 630 * 342 * 55mm |
| Panèl solè | 18V 45W |
| Kalite batri | LiFPO4 12.8V 18AH |
| Tan pou chaje | 6-8 èdtan |
| Tan dechaje | 30-36 èdtan |
| Lumen | 160lm/w |
| Materyèl | Die-casting alyaj aliminyòm |
| Enstale Wotè | 3-5m |
En Pwen yo
1.Integrated konsepsyon: dirije limyè, panno solè, pil ityòm, contrôleur ak detèktè
2.Mòd entèlijan pou pwolonje tan travay batri.
3.User-zanmitay konsepsyon: pa gen okenn fil elektrik, 100 pousan ekipman pou pouvwa solè, fasil enstale ak transpòte.
4.Built-an Capteur enfrawouj, ka otomatikman ajiste pwodiksyon an limyè.
5. Prèv: ki enpèmeyab, ki enpèmeyab, ki enpèmeyab.
Ekspozisyon Imaj detaye










