karakteristik:
Ekleraj jwe yon wòl enpòtan nan siksè yon fèm poul. Bon ekleraj non sèlman ankouraje kwasans sante ak pwodiktivite poul, men tou asire byennèt yo-. Pou satisfè bezwen endistri sa a, manifaktirè sistèm ekleraj yo te devlope pwodwi espesyalize ki adapte kondisyon inik nan fèm poul.
Sa ki annapre yo se karakteristik kle, paramèt, ak teknoloji ki defini yon bon sistèm ekleraj pou fèm poul:
1. Long lavi: Yon -bon jan kalite sistèm ekleraj ta dwe gen yon dire lavi pwolonje pou minimize frekans ranplasman yo, diminye depans antretyen an jeneral.
2. Segondè efikasite enèji: Sistèm ekleraj enèji -efikas yo pral ede diminye depans operasyon yo epi minimize enpak anviwònman an tou.
3. Klate reglabl: Sistèm nan ta dwe gen opsyon pou ajiste klète pou adapte bezwen ekleraj diferan etap kwasans poul.
4. Espesifik Limyè Spectrus: Yon bon kalite-sistèm ekleraj ta dwe bay espesifik spectre limyè ki ede nan kwasans ak sante poul yo.
5. Dimming Teknoloji: Dimming teknoloji pèmèt pou chanjman gradyèl nan pwodiksyon limyè a, ki minimize chanjman yo toudenkou ekleraj.
6. Minim Emisyon Chalè: Paske poul yo sansib a chalè, sistèm ekleraj ta dwe emèt chalè minim pou evite malèz oswa estrès nan zwazo yo.
7. Fasilite pou konfigirasyon ak enstalasyon: Sistèm nan ta dwe fasil pou enstale ak mete kanpe, sa ki pèmèt yon pwosesis rapid ak konplikasyon-gratis.
8. Son sipò teknik: Yon bon sistèm ekleraj ta dwe fè bak ak sèvis sipò teknik son ki disponib ki bay asistans nan ka ta gen nenpòt difikilte teknik.
An konklizyon, karakteristik ki anwo yo se sa yo dwe chèche nan yon sistèm ekleraj pou yon fèm poul. Ekleraj dwat la ta asire sante ak byennèt mouton poul ou yo, konsa ogmante pwodiktivite ak rentabilité. Envesti nan sistèm ekleraj bon jan kalite esansyèl pou siksè nenpòt fèm poul.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W / 18W / 23W / 25W |
| Gwosè | 60CM / 120CM / 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140 LM / W |
| Endèks rann koulè (Ra) | > 90 |
| PF | > 0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP 67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85 - 265 V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





1. Ekleraj nou an ofri efikasite enèji, emisyon chalè ki ba, lavi long, ak distribisyon limyè inifòm.
2.Ekleraj la fè byen nan anviwònman piman bouk.
Itilizasyon:


Li adopte IP67 klas ki enpèmeyab, ki bay bon pwoteksyon pou dezenfeksyon, imidite, ak netwayaj. Li adopte tou yon konsepsyon korozyon anti-amonyak, ki trè apwopriye pou divès kalite anviwònman itilizasyon konplèks. Lajman itilize nan fèm bèt, sèr agrikòl ak lòt kote.
Konsènan nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki kote faktori ou ye?
A: Faktori nou an sitiye nan Shenzhen, Lachin.
2.Ou gen nenpòt limit kantite minimòm lòd pou pwodwi ou yo?
A: MOQ se 2 echantiyon.
3.Èske ou ofri yon garanti sou pwodwi ou a?
A: Wi, nou bay 2-5 ane garanti pou pwodwi nou yo.
