ekleraj pou elve griyaj

Karakteristik pwodwi:
1, Dimmable: Triac, Dali, ak 0-10V dimmable disponib.
2, ak kab pou koneksyon seri & distribisyon limyè Optimal.
3, Long Lifetime: Highly efficient LED with a lifetime of >50,000 èdtan.
4, Waterproof IP67 Espesyal PC materyèl ak fonksyon prentan fò anfòm fòtman soti nan tib PC plen kenbe tèt ak dlo ki ale andedan imidite-prèv.
5, Rezistans nan korozyon amonyak.
6, Flicker-gratis: Li se yon flicker-gratis dirije ekleraj pou griyaj.
PwodwiSpesifikasyon:
| Longè | 600mm (2Ft), 1200mm (4Ft), 1500mm (5Ft) |
| Watts | 10W 18W 25W |
| CRI | >90 |
| Lumens Efikasite | 140lm/w160lm/w |
| Tanperati Koulè | 3000k, 4000k, 5000k 6000k |
| IP Klas | IP65 ki enpèmeyab |
| Tanperati travay | -20-55 degre |
| Pa gen Flicker | Flicker-gratis |
| Dimmable | 0-10V dimmable oswa Triac dimmable |
Plis Detay:



Itilizasyon:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske w se yon konpayi faktori oswa komès?
Nou se yon faktori, epi tou yon konpayi komès ki fè pati gwoup Benwei. Nou ka bay yon sèvis one-stop pou kliyan nou yo. Epi ou ka jwenn pi bon pri a ak pri konpetitif.
2. Èske ou aksepte enspeksyon chaje veso?
A: Ou se akeyi yo voye yon enspektè, pa sèlman pou chaje veso a men nenpòt ki lè pandan tan pwodiksyon an.
3. Konbyen ane nan ekleraj la pou elve griy?
Nou bay 5 ane pou ekleraj nou an nan kay poul.
4. Ki tanperati koulè ki disponib pou ekleraj pou elve griy?
3000-6500k yo tout disponib. 3000-3500k blan cho, 4000-4500k blan nati, 6000-6500k blan fre.
