Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon pwodwi
IP65 T12 tib limyè De koulè switchable
Dimmable enpèmeyab dirije limyè pou fèm bèt volay
| Non pwodwi | Pa gen tib flicker dirije pou bèt volay |
| Pouvwa | 4W/ 5W /6W |
| Votalge | 48Vdc, Flicker gratis 0Hzfea |
| Chofè ekstèn | Travay ak HT-PSD120WCC, Dimmable 120W |
| Dimansyon | T6 tib, OD18mm, |
| Longè 1200mm/1500mm/1800mm | |
| Koulè | 2500-6000K |
| Kouvri | Transparan |
| Angle gwo bout bwa | 180 degre |
| Sètifikasyon | CE, ROHS, IP67, ETL |
| Garanti | 5an |
En Pwen yo
- Konsepsyon espesyal ak IP67 pou reziste kote imid
- Ase entansite limyè pou ede bèt volay yo montre konpòtman natirèl
- Ekonomize enèji
- Enstalasyon fasil
- Teknik frekans segondè pou asire aparèy ekleraj gratis flicker
- Jiska 50,000 èdtan garanti
- Angle gwo bout bwa 180 degre
Ekspozisyon Imaj detaye


Reyalite



Itilizasyon










