karakteristik:
1. Limyè poulaye kòk bay bon jan limyè klere pou zanmi plim ou yo, sa ki pèmèt yo rete an sante ak aktif menm pandan lè lannwit.
2. Sa a bon jan kalite ekleraj solisyon fèt yo dwe enèji-efikas, diminye depans elektrisite jeneral ou yo ak ede ou ekonomize lajan nan kouri nan longè.
3. Avèk konstriksyon dirab li yo ak pèfòmans ki dire lontan, limyè poulaye kòk se yon chwa serye ak efikas pou nenpòt pwopriyetè poulaye kap amelyore kondisyon lavi zwazo yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





Bonjan rezistans move tan ak ensansib a imidite
Itilizasyon:

Eklere poulaye kòk ou a ak bon jan kalite, ekleraj enèji efikas pou amelyore vizibilite ak sekirite.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki sa ki sou tan plon?
A: Egzanp pran 3-5 jou.
