limyè solè poul

Karakteristik pwodwi:
1. Apre yo fin chaje konplètman, li ka itilize pou uit èdtan. Viv la ka rive nan 5000 èdtan.
2. Enèji solè, efikasite enèji, ak pwoteksyon anviwònman lanp solè a pa enpèmeyab men yo ka itilize nan nenpòt kondisyon.
PwodwiEspesifik
| Longè | 600mm (2Ft), 1200mm (4Ft), 1500mm (5Ft) |
| Watts | 10W 18W 25W |
| Ki ap dirije chip | Epistar SMD2835/5730 |
| CRI | >85 |
| Lumens Efikasite | 160lm/w |
| Tanperati Koulè | 2700k-6500k |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre 180 degre 330 degre |
| IP Klas | IP65 |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki kantite minimòm lòd solè poul limyè a?
Pa gen okenn kondisyon pou achte minimòm; nenpòt ki kantite lajan ka fèt. Pri a pou chak inite yo pral yon ti kras plis paske nan rate yo.
2. Mwen vle egzamine bon jan kalite a nan yon echantiyon anvan ou mete yon gwo lòd.
Pou tcheke bon jan kalite nou an, santi yo lib yo mete yon echantiyon achte. Nou gen konfyans ke kliyan ou yo pral peye ou plis pou machandiz-wo kalite nou yo!
3. Èske ou ka ede m 'si mwen bezwen ijan limyè ki ap dirije pou yon poulaye ki mache ak solè?
Wi, nou pral fè tout sa nou kapab pou ede ou. Paske nou gen yon faktori kote nou ka pwodwi. Si sa nesesè, nou ka ajiste delè pwodiksyon nou an.
