Karakteristik:
1.Free fil elektrik, fasil enstale.
2.Long tan travay.
3.High efikasite konvèsyon nan selil batri.
Spesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (lm/w) | 140 LM/W |
| Pouvwa | 50 W/100 W/150 W/200 W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 ki ap dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Alyaj aliminyòm + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:



Estrikti modilè, kò lanp detachable, enstalasyon fasil ak antretyen.
Itilizasyon:


Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

FAQ:
1. Ki metòd peman ou aksepte?
A: Nou aksepte yon pakèt metòd peman, ki gen ladan T/T, PayPal.
2.Ou gen nenpòt limit kantite minimòm lòd pou pwodwi ou yo?
A: MOQ se 2 echantiyon.
3. Èske ou ofri yon garanti sou pwodwi ou a?
A: Wi, nou bay 2-5 ane garanti pou pwodwi nou yo.
