Karakteristik:
1. Solè lari limyè 200W a se yon solisyon ekleraj enèji efikas ak zanmitay anviwònman an ki kouri sou pouvwa solè, diminye depandans sou sous enèji tradisyonèl yo.
2. Avèk yon konsepsyon dirab ak solid, limyè lari sa a bati pou kenbe tèt ak kondisyon metewolojik difisil epi bay ekleraj serye pou ane kap vini yo.
3. Ekipe ak teknoloji avanse ak karakteristik entèlijan, Solè lari limyè 200W ofri yon solisyon ekleraj pri-efikas ak pratik pou yon pakèt aplikasyon deyò.
Spesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (lm/w) | 140LM% 2FW |
| Pouvwa | 50W/100W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl:3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:



Dissipation chalè byen vit.
Itilizasyon:


Sou nou:


FAQ:
Ki metòd peman ou aksepte?
A: Nou aksepte yon pakèt metòd peman, ki gen ladan T/T, PayPal.
