Karakteristik:
Youn nan karakteristik kle nan limyè kare batten se efikasite enèji yo. Yo fèt pou konsome minimòm pouvwa elektrik pandan y ap bay bon jan kalite ekleraj. Sa a non sèlman rezilta nan pi ba bòdwo elektrisite, men tou diminye anprint kabòn nan yon bilding.
Yon lòt karakteristik enpòtan nan limyè kare batten se durability yo. Yo konstwi lè l sèvi avèk materyèl kalite siperyè tankou aliminyòm ak polikarbonat, ki fè yo rezistan a mete ak chire. Limyè sa yo ka kenbe tèt ak tanperati ekstrèm, imidite, ak pousyè, fè yo apwopriye pou itilize nan yon pakèt anviwònman.
Avèk konsepsyon dous yo, fonksyonalite versatile, ak pwosesis enstalasyon fasil, yo ofri yon seri benefis ki fè yo yon envestisman ekselan pou nenpòt kay oswa biznis.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W 60W |
| Gwosè | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM% 2fW 140LM% 2fW 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83RA Oswa 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Mterial | Kò aliminyòm + PC kouvri |
| Antre vòltaj (W) | AC85- -265V, AC100-277, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ki ap dirije chofè | Izole ak Rubycon kondansateur |
| Flicker gratis | Pa gen flickering |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Dirije chip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Kouvèti lakte |
| Karakteristik | IP44 ki pa enpèmeyab |
imaj detaye:



PC lojman lineyè limyè, bon mache ak pri-la efikas.
Itilizasyon:


Yo karakterize pa yon lojman ki gen fòm kare ki ka fasil enstale sou mi oswa plafon.
Sou nou:


FAQ:
1. Kouman mwen ka kontakte konpayi ou a?
A: Ou ka kontakte nou nan imèl, telefòn
2.Ki kondisyon peman ou ye?
A: Nou aksepte yon varyete metòd peman ki gen ladan transfè fil, PayPal, ak kat kredi.
3. Èske ou ka ofri echantiyon?
A: Wi, nou ofri echantiyon pou kliyan yo.
