4 Avantaj High Bay ki ap dirije ekleraj

Gen plizyè posiblite pou ekleraj nan depo, men limyè segondè ki ap dirije (limyè-emisyon dyòd) se yon konsepsyon ki ap pran popilarite. Anplis depo, nenpòt bilding oswa pidevan ki gen plafon wo ak yon bezwen pou ekleraj 15 pye oswa pi souvan itilize gwo lanp ki ap dirije. Akote depo, lòt kote ki komen pou kalite ekleraj sa a gen ladan espò tèren, jimnazyòm, waf chaje, ak lòt bilding endistriyèl.
Ki sa ki fè distenksyon ant ekleraj ki ap dirije segondè bay de CFL ak ekleraj fliyoresan ki ta ka yon altènatif? Gade sa a pi byen.
Ekonomi enèji, premye
Efikasite enèji se premye etap la, ak gwo bay ekleraj dirije ofri yon avantaj enpòtan sou lòt kalite ekleraj nan sans sa a. Patikilyèman, limyè sa yo konsome mwens enèji pase lòt kalite ekleraj, epi li pa etranj pou enstalasyon ekonomize jiska 80 pousan sou depans elektrik an konparezon ak altènativ ekleraj - petèt menm plis si ekleraj sa a entegre ak detèktè entelijan.
Men, pri ekonomi se sèlman yon avantaj enpòtan. Gen anpil plis.
2. dirab ak fre
Konpare ak CFL ak limyè fliyoresan, gwo Bay limyè dirije ka viv jiska dis fwa pi long. Anplis, yo pa pwodui okenn chalè lè yo limen. Anplis ke yo pi an sekirite pase lòt fòm limyè, sa a tou diminye depans refwadisman paske yo pa pwodui chalè. An reyalite, li prevwa ke gwo bay LED yo pral redwi kondisyon an pou èkondisyone, sa ki pèmèt konpayi yo ekonomize jiska 20 pousan sou depans enèji.
3. Fòs ak Benefis Vue
LED segondè Bay yo trè dirab, epi kòm nou deja mansyone, yo gen yon lavi trè long. An reyalite, durability yo fè yo nòmalman domaj-prèv ak antretyen-gratis. Senpleman di, limyè sa yo difisil pou kraze.
Dirije se tou plis okilè-zanmitay. Flickering se inevitab lè yon limyè fliyoresan vire sou, omwen tanporèman. Ou ka jwenn limyè ou bezwen an touswit lè w limen yon limyè ki ap dirije ki wo. An reyalite, ou ka vire l ak sou li osi souvan ke ou renmen san ou pa gen okenn pwoblèm oswa siyman.
4. Plis Menm Ekleraj
Dirije ekleraj fè, an reyalite, gaye limyè plis respire pase kalite anvan yo nan ekleraj. An reyalite, konpare ak lòt kalite ekleraj, anpil moun fè eksperyans yon ogmantasyon 8 pousan nan omojèn limyè ak gwo Bay ekleraj dirije. Mwens distòsyon limyè ak pa gen okenn rasanbleman estatik se de avantaj plis nan ekleraj segondè Bay dirije sou fliyoresan ak ekleraj CFL.
LED Bay segondè yo difisil pou enstale nan kote tankou depo paske yo pi gwo pri inisyal yo. Men, ekleraj ki ap dirije segondè Bay se san mank yon envestisman ki gen bon konprann lè ou pran an kont aspè tankou ekonomi enèji ak lavi yo.
150W Tanporè dirije High Bay Limyè
Karakteristik pwodwi:
● Bati-an priz, yo ka lye youn pa youn.
● Apwopriye pou kote sèk ak mouye.
● Kwòk pòtab, fasil pou pote ak enstale rapid.
Spesifikasyon:
| Rated Watts | 150W |
| Antre Voltage | 100-277VAC/50-60Hz |
| Flux lumineux | 19500lm |
| Ranplasman | 400 Watt MH/HPS |
| Sètifika | CE ROHS;ETL DLC annatant |
| Chofè | Entèn ekipman pou pouvwa |
| Angle gwo bout bwa | 360 degre |
| Sous limyè/Konte | SMD2835 dirije |
| Endèks rann koulè (CRI) | Ra > 80 |
| Tanperati Fonksyònman | -40 degre ~ 45 degre |
| Baz lanp | Hook enstale |
| Ki ap dirije efikasite lumineux | >150lm/w |
| Tanperati Koulè | 5000K Cool White / 5700K CW |
| Dirije Emetè Lavi | 50,000 èdtan nan 25 degre |
| Dimansyon yo | ¢150 * 375mm |
| IP | 65 |
| Garanti | 3/5 ane |

