1. Anpil resanblans
Bato, otomobil, ak lòt aparèy yo tout itilize sistèm elektrik 12V. Sa a endike ke ou pa bezwen prepare transfòmatè siplemantè yo nan lòd yo modifye vòltaj la opere nan 12V dirije limyè anba dlo; olye de sa, ou ka itilize kèk pil òdinè ak sistèm pouvwa nan lavi chak jou.
2. serye
Limyè pisin ki ap dirije 12V yo trè an sekirite. Pa pral gen okenn combustion oswa eksplozyon nan sistèm sikwi 12V/24V, menm si yon pwoblèm kout sikwi rive. Nan ka yon aksidan flit, li pral pi difisil pou vòltaj la 12V antre nan tisi imen depi kò imen an tèt li gen rezistans. Kòm yon rezilta, menm si 24V se anba vòltaj la san danje nan 36V, gen kèk moun ki toujou renmen 12V dirije limyè anba dlo.
3. pi senp operasyon
Etandone ke 12V se yon vòltaj ekipman pou pouvwa tipik ak sekirite pou sistèm pouvwa, anpil moun gen eksperyans pratik ak pwosedi enstalasyon ak ranplasman. Ekipman ki nesesè pou bilding lan se relativman komen epi yo jwenn nan anpil kay. Li tou senp pou jwenn li nan yon revandè.
4. Vòt popilè
Ou lib pou chwazi 12V LED si zanmi ou ak vwazen ou fè sa. Swiv majorite a se souvan pi bon kou nan aksyon depi li pèmèt ou jwenn konsèy yo sou acha, enstalasyon, ak itilizasyon.

| Pouvwa | 12W 18W 24W |
| vòltaj nominal | DC12V/DC24V |
| materyèl | ABS UV |
| koulè limyè | Jòn/blan/RGB/RGB |
| enstalasyon | entegre |
| Ra. | 80 |
| Dyamèt twou | Ф290 * 70mm |
| Garanti | 2 zan |
