Lè elektrisite koupe,limyè ijansgide evakyasyon an silans pandan y ap pwoteje bilding yo. Sepandan, anpil moun bliye ke limyè ijans depann sou pil yo. Yon batri move ka enfim limyè ijans lan nan sitiyasyon kritik. Idantifikasyon estati batri se yon dwe-pran fòmasyon sekirite.
Tès pouvwa -koupe: Tcheke pèfòmans ijans
Fonksyonalite limyè endikatè nòmal pa garanti fonksyon ijans. Tès pann kouran manyèl yo pi serye. Jwenn disjoncteur limyè ijans lan oswa fèmen switch ekleraj miray la pou koupe pouvwa lanp lan. Nan pwen sa a, yon limyè ijans ta dwe otomatikman limen ak eklere pou tan yo bay la, anjeneral, 90 minit. Si tib lanp lan pa limen apre entèripsyon pouvwa a oswa sèlman yon ti tan limen pou kèk minit anvan fennen soti, batri a fin vye granmoun oswa domaje epi li pa ka satisfè bezwen ijans.
| Gwosè | 2 pye, 4 pye, 5 pye |
| Puissance | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Efikasite lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| CCT | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
| Fonksyon | 0-10V dali gradyasyon, Capteur mouvman mikwo ond, backup batri ijans, Linkable |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Baz lanp | G13 |
| CRI | >80 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Garanti | 5 Ane |
| Materyèl Tib | Kò aliminyòm + PC Lens |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Itilizasyon ijans | lè pa gen elektrisite, li ka toujou travay 2 èdtan |
| Kouvri PC (si ou vle) | Klè oswa Lakte |
Siveye anomali chak jou: Endikatè diminye pèfòmans yo
Gen kèk anomali modès ki mande swen menm nan kondisyon ki pa fè tès-. Silimyè ijans lanse siyifikativman dimmer pase nòmal anba ekipman pou pouvwa nòmal, lojman lanp lan montre monte tanperati nòmal, oswa zòn batri a gen bulges oswa mak flit, batri a ap febli. Si limyè ijans lojman an gonfle akòz batri entèn la, ou ta dwe sispann sèvi ak li epi ranplase li imedyatman pou evite echèk batri ak danje sekirite.
An konklizyon, chèk ekspè pou kont yo pa ka garanti pèfòmans batri limyè ijans. Fè tès kouran -kouran regilye epi anrejistre nenpòt anòmal pandan w ap itilize chak jou. Chak itilizatè ka pwoteje sekirite an premye. Sonje ke ekleraj ijans sèlman vin itil pandan yon pèt pouvwa, kidonk batri a dwe toujou pare.
Pou plis detay sou òf nou yo, tanpri kontakte nou nanbwzm18@ledbenweilighting.com.


