Ki jan Mikwo ond Sensing Travay
Deteksyon mikwo ond itilize radyasyon elektwomayetik -wo frekans pou detekte objè k ap deplase. Li se tanperati -ensansib epi li pi sansib pase deteksyon enfrawouj òdinè. Lè moun oswa machin yo apwoche zòn siveyans la, limyè a klere nan 100% klète; lè yo kite, li dim oswa ale nan sibstiti. Sistèm deklanche sa a elimine fatra enèji manyèl epi li ideyal pou operasyon tanzantan tankou konstriksyon lannwit ak enspeksyon depo.
Konplèks -anviwònman fyab
Pou sa a, gen pouvwa ijans ki disponiblimyè, ki opere soti nan -40 degre rive 45 degre . Li ka limen pou 1.5 èdtan apre yon pann kouran. Modil detekte mikwo ond lan reziste lapli, nèj, ak pousyè tè, ak ang gwo bout bwa 360 degre li elimine zòn avèg. Adaptabilite segondè-vòltaj li yo (100-480VAC) pèmèt li adapte yo ak divès kalite anviwònman griy pouvwa nan diferan peyi san yo pa ekipman estabilize vòltaj.
| Puissance | 40W |
| Flux lumineux | 5,200lm |
| Ranplasman | HPS 120W |
| Sous limyè | SMD dirije |
| Efikasite lumineux | Pi gran pase oswa egal a 130lm/w |
| Opsyon | Estanda; Wih Connector (Itilize pou koneksyon seri ant lanp ak lanp); ak pouvwa ijans (Apre echèk pouvwa a, asire w ke lanp lan ka toujou travay pou 1.5h) |
| Tanperati operasyon | -40 a +45 degre |
| CCT | 5000K |
| CRI | 80+ |
| Dire lavi | 50,000 èdtan nan 25 degre |
| Voltage | 100-277VAC/50-60Hz 200-480VAC/50-60Hz disponib |
| Chofè | Entèn Power Supply |
| Dimming | Estanda: Pa dimmable; Dimmable opsyonèl |
| Capteur | Creole: Pa gen Capteur; Capteur mikwo ond opsyonèl |
| Kontwòl Remote | Creole: Pa gen aleka; Remote kontwòl opsyonèl |
| Angle gwo bout bwa | 360 degre |
| Base lanp | Hook Enstale |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5an |
Konsèvasyon enèji ak avantaj operasyon alontèm-
Efikasite lumineux 130lm/W depase gwo - lanp sodyòm presyon.Limyèpwodiksyon se 5200lm nan 40W. Deteksyon mikwo ond diminye fatra enèji, ekonomize plis pase 60%. 50,000 -èdtan lavi li ak 5-ane garanti diminye antretyen, sa ki fè li ideyal pou pwojè deyò alontèm-. Opsyon yo enkli vèsyon mikwo ond ak ki pa deteksyon pou itilizasyon pri-efikas ak versatile.
Valè debaz senaryo aplikasyon an
Deteksyon mikwo ond vitès repons sekirite nan min, sit bilding, ak operasyon sekou ijans. Operasyon manyèl nan fè nwa a ak pèt pouvwa soti nan bliye fèmen limyè yo evite ak ekleraj otomatik. Anplis de sa, fonksyon deteksyon an ak endèks rann koulè segondè (CRI 80+) asire presizyon operasyon ak akonpli pasajè.eklerajbezwen entèlijan kondisyon yo.

Pou plis detay sou òf nou yo, tanpri kontakte nou nanbwzm18@ledbenweilighting.com.

