Endistriyèl eklerajpa janm konte sèlman sou klète. Defi aktyèl la se desine yon anviwònman ekleraj ki amelyore efikasite travay epi pwoteje vizyon anplwaye yo. Flickering, ekla, ak bòdwo elektrisite twòp soti nan ekleraj tipik fliyoresan anmède operasyon ou yo? Lè ekleraj modèn ak imanize nesesè, ki opsyon ki ka matche ak tout demand yo?
Balans pafè ant sante vizyèl ak efikasite travay
Konsiderasyon pou moun kondui gwo ekleraj endistriyèl. Pati ki pi bon nan sa aDirije Batten Limyèse bon jan kalite limyè li yo. Endèks rann koulè li (CRI) se Ra > 90, ki repwodui koulè objè byen avèk presizyon. Nan klasman depo, enspeksyon kalite atelye, ak antretyen, koulè egzak ak rekonesans detay esansyèl. Li redwi anpil erè je, amelyore presizyon travay ak sekirite.
Sa ki pi enpòtan an, li pwodui ekleraj "fliyan-gratis". Akòz kouran altènatif, tib fliyoresan tradisyonèl yo ap tranbleman, sa ki lakòz fatig vizyèl ak tèt fè mal. Lanp sa a pwodui ekleraj omojèn, ki estab tankou limyè natirèl, retire enkyetid sante sa a epi pèmèt yon anviwònman travay konfòtab, mwens -fatigan pou peryòd tan ki long, pwoteje sante ekip la ak pwodiktivite.
| Pouvwa | 9W / 10W / 18W / 20W / 23W / 25W |
| Gwosè | 60cm/2FT, 120cm/4FT, 150cm/5FT, |
| Endèks rann koulè (Ra) | >83 or >90 |
| Tanperati koulè | 4000K-7000K |
| PF | >0.90 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 èdtan |
| garanti | 5an |
| Kouvri | Blan oswa lòt moun |
Solidite ki fèt pou anviwònman difisil
Endistri etabli pi wo estanda pou durability aparèy ekleraj.Limyè sa agen ekselan "kò aliminyòm + PC aman". Jesyon siperyè chalè aliminyòm pèmèt chips ki ap dirije yo gaye chalè byen vit, sa ki anpeche limyè atenuasyon ak asire yon lavi 50,000 -èdtan. Limyè a pwoteje kont aksidan, vibrasyon, pousyè, ak imidite nan atelye ak depo pa bwat PC ki gen gwo fòs.
Faktè pouvwa li plis pase 0.90 fè li yon "chaj vèt" pou griy elektrik la, elimine pèt transmisyon ak transfòme pifò enèji elektrik nan enèji limyè olye ke chalè. Konvèsyon efikasite gwo sa a diminye depans elektrisite, ekonomize lajan biznis la imedyatman.
Kontwòl Entelijan ak Sajès nan Envestisman Alontèm-
Ekleraj modènse entelijan ak kontwole. Pwodui sa a travay avèk gradateur triyod oswa sistèm gradyasyon 0-10V pou ajiste klète ekleraj ak limyè natirèl oswa bezwen travay. Sa a pwodui pi bon anbyans limyè pou divès sikonstans aplikasyon, sa ki pèmèt ekleraj sou demann ak ekonomi enèji.
Yon garanti senk-ane ak senksan mil èdtan nan lavi sèvis fè li yon envestisman alontèm-. Li fondamantalman elimine ranplasman regilye ak antretyen, bese pri an komen. Anplis de amelyore ekipman ekleraj, sa a se yon envestisman entelijan nan efikasite operasyonèl, byennèt anplwaye yo, ak jesyon dirab, ki fè zòn endistriyèl ou a mache pi efikas, ekonomikman ak imanite.
Pou plis detay sou òf nou yo, tanpri kontakte nou nanbwzm18@ledbenweilighting.com.


