Kontwòl ekleraj se kounye a yon pati enpòtan nan agrikilti bèt volay modèn ki afekte kouman fèm yo fè ze. Kòm yon altènatif amelyore nan ekleraj tradisyonèl yo,Dirije poul ogmante limyèyo kondwi inovasyon ak kwasans nan modèl agrikilti paske yo ka jisteman kontwole spectre limyè a epi sove anpil enèji.
Spectre egzak amelyore pèfòmans pwodiksyon an
Pi bon bagay souLimyè ki ap dirije pou elve poulse ke yo parfe matche ak fason kò poul travay. Chèchè yo te jwenn ke koulè diferan nan limyè gen efè diferan sou sik kwasans poul yo. Poul yo pi aktif epi yo manje plis lè yo ekspoze a limyè frèt blan. Nan lòt men an, limyè jòn cho ka kalme yo epi anpeche yo vyolan. Pwofesyonèl lanp dirije pou ogmante poul ka chanje tanperati koulè a ak rapò espèk ant 3000K ak 6500K, bay ti poul, peryòd k ap grandi, ak peryòd elvaj pi bon anviwònman limyè. Kontwòl amann sa a non sèlman ede poul yo grandi an sante, men li ogmante kantite ze yo ponn pa 5 a 10 pousan.
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Ekonomi ki wo, ekonomize enèji, epi li serye epi ki dire lontan-
Sistèm ekleraj etablisman elvaj la bezwen trè stab sou tan epi sèvi ak anpil enèji.Ki ap dirije lanp agrikilti poulka pwodwi plis pase 130 lumèn limyè pou chak watt, ki vle di yo sèvi ak 70% mwens enèji pase lanp enkandesan regilye. Li ka itilize kontinyèlman pou plis pase senk ane san yo pa bezwen ranplase, ki vle di ke li ka dire jiska 50,000 èdtan san yo pa bezwen ranplase. Sa a ekonomize anpil lajan sou depans antretyen ak travay. Lojman lanp lan fèt ak materyèl ki rezistan a pousyè ak korozyon. Li gen yon evalyasyon IP65, ki vle di ke li ka efektivman kenbe tèt ak pousyè tipik, imidite, ak korozyon amonyak nan etablisman an elvaj. Konsepsyon vòltaj lajè -fè sèten operasyon ki estab menm nan kote ki gen vòltaj enstab, bay yon garanti san danje pou elvaj sou yon gwo echèl.
Mete plan ekleraj syantifik an aksyon
Pou byen jere ekleraj pou elvaj, ou bezwen yon plan byen-reflechi- sou fason pou fè l. Li pi bon pou sèvi ak yon sistèm ekleraj ki piti piti vin pi klere ak pi fonse pou imite pwosesis natirèl solèy leve ak solèy kouche. Nan fason sa a, ou ka kenbe poul yo soti nan estrès soti nan chanjman rapid nan ekleraj. Mete longè ekleraj la ki baze sou etap kwasans poul yo: peryòd brooding bezwen pi long ekleraj, epi peryòd k ap grandi yo ta dwe okipe byen pou anpeche poul yo rive nan adilt twò bonè. Asire w ke poul yo sou chak nivo nan ankadreman kalòj la ka jwenn ase limyè, limyè yo ta dwe respire gaye ant 15 ak 30 lux pou chak mèt kare. Mete kanpe wotè ak espas nan lanp yo nan yon fason ki fè sans se yon pati kle nan jwenn menm ekleraj.
LaDirije poul-leve lanpsèvi ak dènye -teknoloji pou chanje ekleraj regilye nan yon zouti egzak pou kontwole anviwònman an. Kounye a ke sistèm kontwòl entelijan yo an plas, jesyon ekleraj travay ak bagay tankou tanperati, imidite, ak vantilasyon pou fè yon sistèm pwodiksyon pi efikas pou agrikilti poul modèn.
Pou plis detay sou òf nou yo, tanpri kontakte nou nanbwzm18@ledbenweilighting.com.


