Limyè plafon ki ap dirije segondè-se chwa prensipal pou ekleraj modèn endistriyèl ak komèsyal gwo-espas. Konsepsyon yo vize dirèkteman pou satisfè bezwen ekleraj yo nan anviwònman ki wo-altitid. Atravè yon sistèm optik efikas ak konsepsyon estriktirèl ki estab, yo bay solisyon ekleraj inifòm, ki dire lontan ak ekonomik pou gwo avni.
Konsepsyon optik ak asirans ekleraj
Avantaj debaz la nanLimyè plafon ki ap dirije segondè-manti nan kontwòl egzak optik yo. Anjeneral lanp yo ekipe ak reflektè pwofesyonèl oswa lantiy, ki ka jisteman dirije limyè a desann nan zòn k ap travay ki anba a, efektivman diminye fatra limyè ak dispèsyon ki te koze pa enstalasyon altitid wo -. Konsepsyon sa a asire yon nivo ekleraj trè inifòm sou tè a, elimine zòn nwa ak lonbraj, ak satisfè kondisyon ki strik pou klè vizyèl nan senaryo tankou depo ak lojistik, liy pwodiksyon, elatriye Efikasite lumineux li yo pi wo pase sa yo ki nan lanp tradisyonèl metal Halogen, epi li ka bay bon jan kalite ekleraj siperyè ak pi ba konsomasyon enèji.
| Puissance | 100W, 150W, 200W, 240W, 300W, 400W, 500W |
| Lumens | 15000lm, 25000lm, 30000lm, 36000lm, 39000lm, 52000lm, 65000lm |
| Efikasite lumineux | 150 lm/w |
| Dimmable | Wi, jiska 240W |
| Antre Voltage | AC100-277V, 50/60Hz |
| CCT | 3000K - 6500K |
| CRI / PF | Pi gran pase oswa egal a 80 / Pi gwo pase oswa egal a 0.9 |
| Batri Ijans | Si ou vle |
| Capteur Mouvman | Si ou vle |
| Akseswar | Hook / Support Mount |
| Lojman | Die -Aliminyòm jete ak PC diffuser |
| Pwoteksyon Ingress | IP65/IK08 enpèmeyab |
| Angle gwo bout bwa | Reglabl |
Dissipasyon chalè estriktirèl ak estabilite alontèm-
Kapasite dissipation chalè nan gwo -pouvwa dirije dirèkteman detèmine lavi a ak to atenuasyon limyè nan lanp lan. Plafon segondè -lap lan adopte yon solisyon entegre chalè dissipation konbine aliminyòm chalè dissipation najwar ak estrikti fizik. Lè yo ogmante sifas kontak la, li ankouraje dissipation rapid nan chalè. Mekanis dissipation chalè aktif sa a ka kenbe chip ki ap dirije a ap travay nan yon tanperati ki ba konstan, kidonk asire yon lavi ki gen plis pase 50,000 èdtan ak siyifikativman diminye diminisyon klète pandan itilizasyon an. Koki solid li bay tou pwoteksyon nivo IP65 kont pousyè ak espre dlo, fè li apwopriye pou divès kalite anviwònman endistriyèl konplèks.
Enèji -ekonomize valè ak benefis ekonomik
Benefis ekonomik yo te pote sou adopsyon deLimyè plafon ki ap dirije segondè-yo imedya. Efikasite nan konvèti enèji elektrik nan enèji limyè se pi wo pase sa yo ki nan lanp tradisyonèl gaz egzeyat, ki ka dirèkteman diminye depans elektrisite ekleraj pa plis pase 60%. Karakteristik lavi long la siyifikativman diminye frekans nan ranplase lanp ak depans antretyen ki gen rapò, espesyalman pou kote ki mande antretyen pa machin travay ayeryen. Diminisyon nan depans antretyen se menm pi enpòtan pou kote sa yo. Sa fè limyè plafon ki ap dirije ki wo-deplase soti nan yon envestisman nan ekipman yon sèl-fwa a yon envestisman efikas alontèm-. Anjeneral, pri a tout antye ka refè nan ekonomi enèji nan dezan.
Pou plis detay sou òf nou yo, tanpri kontakte nou nanbwzm18@ledbenweilighting.com.


