Ekipman ekleraj nan endistri ki gen gwo-risk tankou enèji, jeni chimik, ak min yo dwe siviv tanperati fòmidab ak eksplozyon. Limyè ki ap dirije òdinè yo ap lite pou yo kòmanse anba a -20 degre epi yo bay plis limyè nan sitiyasyon ki wo. Nou devlope yon250W ki ap dirije limyè eksplozyon-prèvki ka fonksyone seryezman soti nan -45 degre a 80 degre, adrese pwoblèm teknik sa a.
Teknoloji pou militè-lajè ranje tanperati
Sa aeksplozyon-prèv limyèjere tanperati a entèlijans. Lè tanperati anbyen an bese a -45 degre, sistèm lan kòmanse aparèy prechofaj la pou ekleraj chip ki ap dirije rapid. Mekanis refwadisman vortex la nan koki aliminyòm jete byen vit dispèse chalè nan yon anviwònman 80 degre, kenbe tanperati a junction chip nan limit akseptab. Konsepsyon nan opinyon vòltaj lajè (AC85-265V) ak frekans 50-60Hz asire operasyon fiks nan diferan senaryo griy pouvwa.
Ekselan konfigirasyon optik
Chak Watt emèt 120 lumèn soti nan chip orijinal Osram ki ap dirije, maksimize efikasite lumineux. Limyè a gen twa ang gwo bout bwa -60 degre , 90 degre , ak 120 degre -pou divès sitiyasyon ekleraj. Koyefisyan efikasite lumineux la pi gran pase oswa egal a 0.97, asire konvèsyon enèji efikas. Endèks rann koulè Ra80 la ka byen montre koulè objè ak yon seri tanperati koulè 2700K-6500K ki ka ajiste soti nan jòn cho ak limyè blan frèt, satisfè bezwen vizyèl yo nan kondisyon travay varye.
| Non pwodwi | Dirije limyè prèv eksplozyon |
| Pouvwa | 250W |
| Angle gwo bout bwa | 60 degre, 90 degre, 120 degre |
| Evalyasyon IP | IP65/IP66 |
| PF | Pi gran pase oswa egal a 0.97 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Anti-klas korozyon | WF2 |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120 |
| Tanperati travay (degre) | -45 degre ~ 80 degre |
| Materyèl | Eksplozyon -prèv mouri- aliminyòm jete |
| Ki ap dirije chip | OSRAM |
| Garanti | 5an |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V |
| Tanperati Koulè | 2700-6500K |
| Gamme frekans | 50-60HZ |
Garanti pwoteksyon konplè
Eksplozyon -prèv mouri- kas aliminyòm jete IP65, anpeche pousyè ak dlo espre. Materyèl sifas ki reziste - ak chòk-se ideyal pou platfòm lanmè ak plant chimik yo. Lanp lan se ignifuje ak eksplozyon -prèv ak egzijans nasyonal aktyèl yo, fè li an sekirite pou itilize nan kondisyon ki ka pran dife ak danjere.
Fonksyone dirab ak serye
Pwodwi sa ate pase yon tès anviwònman difisil kontinyèl 3600-èdtan. Aparèy la kòmanse nan 0.5 segonn nan -45 degre epi li kenbe plis pase 95% koule limyè. Pandan operasyon kontinyèl nan 80 degre, diminisyon limyè kenbe nan 3%. 5 ane garanti pwodwi a montre konfyans nan bon jan kalite li yo. Mwayèn pase 50,000 èdtan nan operasyon san defo diminye depans antretyen ak frekans ranplasman.
Nou ofri limyè ki ap dirije ak yon seri tanperati nan -45 degre a 55 degre satisfè bezwen endividyèl yo. Limyè sa yo bay ekleraj endistriyèl ki an sekirite ak serye ak plizyè pouvwa ak chwa aliye.
Pou plis detay sou òf nou yo, tanpri kontakte nou nanbwzm18@ledbenweilighting.com.


