Kalite ekleraj komèsyal ak biwo enfliyanse atmosfè, efikasite travay, ak sante vizyèl. Bon jan kalite a nan anviwònman an ekleraj depann souLimyè panèl ki ap dirije, solisyon an ekleraj estanda. Yon lanp ak teknoloji sofistike ak konsepsyon pwofesyonèl amelyore estetik, efikasite enèji, ak fyab.
Kalite ekleraj ak konfò vizyèl
Gwo-fen anLimyè panèl ki ap dirije best feature is its light source. Brand-name LED chips provide light output stability and consistency. The color rendering index (CRI) might be standard (>80Ra) oswa segondè (95-98Ra). Etablisman Yo Vann an Detay, galri atizay, estidyo konsepsyon, elatriye bezwen evalyasyon koulè egzak, kidonk vèsyon CRI segondè a esansyèl. Tanperati koulè li yo varye ant 3000K jòn cho ak 6000K blan frèt. Itilizatè yo ka chwazi ki baze sou fonksyon espas pou bay ekleraj cho, briyan, oswa briyan, konsantre. Efikasite lumineux 120 lumèn/watt li yo ak ang gwo limyè 120-degre kreye yon ekleraj omojèn, mou, san refleksyon ki diminye fatig vizyèl nan travay alontèm.
| Ki ap dirije chip | Epistar / SMD2835 |
| Evalyasyon IP | IP44 |
| Antre vòltaj | 85-265V AC |
| CRI | >80Ra oswa 95 - 98Ra |
| Efikasite lumineux | 120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Gwosè | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| CCT | 3000K-6000K |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Viv lavi | 50000 èdtan |
| Garanti | 5 ane |
| Kouvri ankadreman | Blan ak ajan |
| Sètifye | TUV, CE, ROHS |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Konstriksyon solid ak rezistans
Aparèy ekleraj '-valè alontèm depann sou rezistans yo. Yon patiraj aliminyòm ki lejè bay bon dissipation chalè pou estrikti prensipal la. Li rapidman dispèse chalè ki ap dirije, diminye diminisyon limyè ak pwolonje lavi li a 50,000 èdtan. Avèk yon plak gid limyè PMMA (acrylique), li transmèt limyè byen ak difize respire. Li ka itilize nan biznis yo, sant komèsyal yo, ak lekòl yo paske evalyasyon IP44 li yo anpeche pwojeksyon dlo nan tout direksyon. Garanti senk ane pwodwi a ak sètifikasyon TUV, CE, ak ROHS asire sekirite li ak zanmitay anviwònman an, bay itilizatè yo yon ti kras nan tèt ou.
Adaptasyon fleksib ak kontwòl entelijan
Ekleraj modènmande kontwòl entelijan pi plis ak plis. Triac ak 0-10V gradyasyon yo sipòte pa lanp panèl sa a. Dimmer miray la oswa sistèm entèlijan pèmèt klète limyè fasil reglabl pou ekleraj sou demann ak efikasite enèji. Kapasite kontwòl remote opsyonèl senplifye jesyon limyè san chanjman fil elektrik. Antre vòltaj lajè li yo (85-265VAC) fè enstalasyon fleksib epi ki konsistan avèk estanda vòltaj mondyal yo. Li ka parfe entegre nan sistèm plafon òdinè ak enstale nan koridò ak koulwa louvri ak opsyon pouvwa soti nan 18W a 72W ak gwosè soti nan 30x30cm a 60x120cm.
Limyè panèl ki ap dirije ki gen gwo kalite limine, lavi ki dire lontan, gradyasyon entèlijan, ak enstalasyon fleksib yo apwopriye pou anviwònman modèn ekleraj komèsyal ki gen bon jan kalite segondè -. Anplis ekleraj, li se yon envestisman entelijan pou bon jan kalite anviwònman an, rediksyon pri, ak devlopman dirab.
Pou plis detay sou òf nou yo, tanpri kontakte nou nanbwzm18@ledbenweilighting.com.


