Lè li riveDirije tib, youn nan desizyon prensipal ou pral bezwen fè se si wi ou non yo chwazi pou yon sèl-ended oswa doub-ended tubes. Tou de gen benefis yo, men gen kèk diferans kle ou ta dwe kenbe nan tèt ou anvan ou pran yon desizyon.
Tib yon sèl-fini yo se moun ki gen konektè yo sou jis yon bout nan tib la. Yo souvan pi bon mache pase tib doub-ended, epi yo pi fasil enstale paske ou sèlman bezwen ploge yon bò nan tib la nan aparèy ou an. Sepandan, yo ka mwens serye, depi tout kouran elektrik la gen pou vwayaje nan yon sèl koneksyon, sa vle di ke si koneksyon sa a vin lach oswa domaje, tib la antye ka echwe. Tib ki gen yon sèl fen tou gen tandans gen yon lavi ki pi kout pase tib ki gen doub, sa vle di ou ka fini ranplase yo pi souvan.
Tib doub-ended, nan lòt men an, gen konektè sou tou de bout tib la. Sa vle di ke kouran elektrik la distribye plis respire, bay operasyon plis serye. Tib doub tou gen tandans dire pi lontan pase tib sèl, sa vle di ou pral bezwen ranplase yo mwens souvan. Sepandan, yo ka pi chè epi yo ka mande plis efò pou enstale, paske w ap bezwen konekte tou de bout tib la ak aparèy ou an.
Se konsa, ki pi bon, yon sèl-fini oswa doub-fini tib dirije? Finalman, li depann de bezwen espesifik ou ak bidjè. Si w ap chèche pou yon solisyon pri-efikas ak priyorite fasilite nan enstalasyon, tib yon sèl-fen ta ka wout la ale. Sepandan, si ou apresye fyab ak lonjevite, epi ou pa bliye peye yon ti jan plis davans, tib doub-ended ta ka yon pi bon chwa.
Lè w ap pran desizyon ou, asire w ke ou konsidere faktè tankou gwosè espas ou a, klète ou bezwen an, ak nenpòt kondisyon espesifik aparèy ou ka genyen. Avèk bon enfòmasyon an, ou pral kapab chwazi tib ki ap dirije ki pi byen satisfè bezwen ou yo epi ki ba ou pèfòmans ou ap chèche a.
| Pouvwa | 24W 36W 40W 70W |
| Gwosè | 100cm 120cm |
| Tanperati koulè | 3000K-6000K |
| Kontwòl | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Garanti | 5an |
| Antre vòltaj | DC24V /AC85-265W |
| Meterial | Die-cast aliminyòm |
| CRI(Ra>) | 90 |
| Dimansyon | L250/500/1000*W27*H48mm |
| Evalyasyon IP | IP67 |
| IP Klas | IP65 Deyò |
| CRI | >80 |
| Travay lavi (èdtan) | 50000 |

