Karakteristik:
1.Limyè string tanporè 100-277V AC 2700K enjenyè pou opere atravè yon seri vòltaj laj, amelyore adaptabilite li yo ak konvenyans pou itilize nan divès zòn.
2. Enèji -efikas: Limyè fisèl sa a konsève enèji, diminye depans kouran pandan y ap bay limyè briyan ak serye.
3. Senp enstalasyon: Limyè fisèl tanporè a ka enstale san efò san fil elektrik oswa ekipman konplike, sa ki pèmèt konfigirasyon rapid nan nenpòt kote ki pi pito.
4. Konstriksyon solid: Konpoze ak materyèl prim, limyè fisèl sa a fèt pou kenbe kondisyon deyò ak itilizasyon solid, garanti pèfòmans dirab.
5. Ekleraj radyan ak cho: Prezante yon tanperati koulè nan 2700K, limyè fisèl tanporè sa a emèt yon lumineux cho ak envite, ideyal pou kiltive yon anbyans brikabrak nan nenpòt anviwònman.
6. Aplikasyon miltip: 100-277V AC 2700K Tanporè String limyè a sèvi kòm yon solisyon ekleraj varye apwopriye pou sit konstriksyon, evènman tanporè, ak rasanbleman deyò.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40 ~ 45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Klas IK | 07 |
| Dire lavi | 50000 HÈ |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Dimming | NON |
| Jwèt Beam Angel | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Imaj detaye:

Itilizasyon:

Sou nou:


