
Karakteristik:
● Apwopriye pou câbles ak yon dyamèt deyò 10mm ~ 12mm.
● Limyè a gen yon pèfòmans segondè nan enpèmeyab ak anti-korozyon.
● dirije lanp, ak enèji-efikas, lavi k ap travay long.
Spesifikasyon:
| Non pwodwi | Prèv eksplozyon ki ap dirije limyè inondasyon |
| Pouvwa | AC 100V ~ 240V 50HZ / 60HZ |
| Puissance | 100W |
| Flux lumineux | 10000lm |
| Tanperati koulè | 5000K |
| Ra | Pi gran pase oswa egal a 85 |
| Tanperati anbyen | -20 degre ~ plis 45 degre |
| Limyè sous lavi | Pi gran pase oswa egal a 75000 èdtan |
| Klas pwoteksyon | IP 66 |
| Materyèl | Aliminyòm |
Detay:






FAQ
Q1: Èske mwen ka gen yon echantiyon lòd pou limyè dirije?
Wi, nou akeyi echantiyon lòd pou teste ak tcheke bon jan kalite, echantiyon melanje yo akseptab.
Q2.Ki sa ki sou tan plon?
Egzanp bezwen 3-5 jou, tan pwodiksyon an mas bezwen apeprè 25 jou pou gwo kantite.
Q3.ODM oswa OEM yo aksepte?
Wi, nou ka fè ODM & OEM, mete logo ou sou limyè a oswa pake tou de ki disponib.
Q4.Ou ofri garanti a pou pwodwi yo?
Wi, nou ofri 2-5 ane garanti pou pwodwi nou yo.
Q5.Ki jan ou bato machandiz yo ak konbyen tan li pran pou rive?
Anjeneral nou bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Li anjeneral pran 3-5 jou pou rive. Konpayi avyon ak anbake yo tou opsyonèl.
Q6.Ki jan se sèvis la apre lavant?
Nou gen yon ekip pwofesyonèl ki an chaj nan sèvis apre-lavant, tou yon sèvis cho-liy fè fas ak plent ou ak fidbak.

