
Karakteristik:
● Se lojman an te fè nan alyaj aliminyòm wo-fòs plis tanperaman vè, li gen plis Vibration ak rezistans enpak.
● Ekselan konsepsyon estrikti dissipation chalè a.
● Efikasite ak sèvis lavi lanp lan ka kenbe tèt ak gwo fòs mekanik ak chanjman tanperati.
Spesifikasyon:
| Non pwodwi: | 20W dirije limyè inondasyon |
| Puissance: | 20W-200W |
| PF: | >0.9 |
| SPD: | >2KV |
| Lumineux: | 80-90lm/W |
| Tanperati Koulè (CCT): | 2700-6500K, 2700K-6500K |
| Itilizasyon: | Andedan kay la / Deyò ki ap dirije IP65 Floodlight |
| Kalite: | Ekonomize Enèji Deyò Limyè Inondasyon Led |
| Tanperati travay (degre): | -20 - 50 |
| Sètifikasyon: | ce, EMC, RoHS |
| Viv (èdtan): | 50000 |
Detay:






Avantaj
● Lanp eksplozyon-prèv la gen yon varyete metòd enstalasyon yo chwazi, ijans opsyonèl (1.5 èdtan batri backup), epi li trè apwopriye pou ekleraj kote ki gen danje ladan.
● Sa a seri kote ki gen danje ladan dirije floodlight adopte yon estrikti sele, ki gen gwo pèfòmans ki enpèmeyab ak anti-korozyon, ak satisfè sètifikasyon an UL1598A Marin Klas.
● Li ka itilize nan Klas I, Divizyon 2, Gwoup A, B, C ak D kote danjere.
FAQ
Q1.Èske ou ofri garanti a pou pwodwi yo?
Wi, nou ofri 2-5 ane garanti pou pwodwi nou yo.
Q2.Ki jan ou bato machandiz yo ak konbyen tan li pran pou rive?
Anjeneral nou bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Li anjeneral pran 3-5 jou pou rive. Konpayi avyon ak anbake yo tou opsyonèl.
Q3.Ki jan sèvis apre lavant lan ye?
Nou gen yon ekip pwofesyonèl ki an chaj nan sèvis apre-lavant, tou yon sèvis cho-liy fè fas ak plent ou ak fidbak.

