Entwodiksyon

Yon kalite ekipman ekleraj yo itilize nan sit bilding ak lòt kote ki bezwen ekleraj yo rele yon limyè travay konstriksyon. Fonksyon prensipal yo se bay ase limyè pou anplwaye yo ka fè travay yo efektivman ak san danje nan kondisyon fèb oswa fè nwa.
Pwodwi Karakteristik
1. Segondè klète: pèl lanp dirije, ki gen benefis ki genyen nan gwo klète, efikasite enèji, ak lavi long, yo anjeneral yo itilize nan bati limyè travay. Yo ka ofri tou ekleraj adekwat.
2. enpèmeyab ak pousyè tè: lanp travay konstriksyon anjeneral gen ladan kalite tankou sa yo ki pèmèt yo fonksyone piti piti nan kondisyon difisil.
3. Portability: lanp travay konstriksyon yo tipikman fèt yo dwe lejè ak pòtab, fè yo pi fasil pou pote ak deplase.

Spesifikasyon pwodwi
| Pouvwa | 20W 30W 40W 50W |
| Efikasite lumineux | >110 lm/w |
| Sous limyè | SMD 2835, Epistar |
| Tanperati operasyon | -40 ~ 45 degre |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 ki enpèmeyab |
| Antre Voltage | 85-265V AC |
| Plonje | Entèn Power Supply |
| Jwèt Beam Angel | 360 degre |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Ane |
Itilizasyon

Nan zòn ki fèmen, tankou sousòl ak tiyo, lanp travay konstriksyon yo ka bay limyè esansyèl pou ede travayè yo egzekite responsablite yo.
FAQ
FAQ
K: Èske ou ofri garanti pou pwodwi yo?
A: Nou ofri 1 ane / 2 ane / 3 ane / 5 ane garanti pou pwodwi nou yo. Li depann de pri pwodwi ak kondisyon kliyan yo.
K: Ki sa ki sou tan plon?
A: Egzanp bezwen 3-5 jou, tan pwodiksyon an mas bezwen apeprè 25 jou pou gwo kantite
