
Ki avantaj ki genyen nan 80W Tanporè Konstriksyon Limyè 5000K 10,400 Lumens pou Chanje Konstriksyon?
1.MH/HPS/HID/MHL/CFL lanp modènizasyon.
2.Precision mouri jete koule chalè aliminyòm.
3.Easy enstalasyon.
4.Avèk ploge.
5.CE ROHS ki nan lis.
Karakteristik pwodwi:
1. ang gwo bout bwa: 360 degre.
2. Aliminyòm die-casting koule chalè ak lè aktif echanj sistèm refwadisman yo nan lòd yo pi vit dissipation chalè.
3. Li pi gwo pou ranplase CFL/MH/HID/HPS.
4. vèt, ekonomize enèji, lavi long ak serye nan 50, 000 èdtan.
5. Pa gen entèferans RF, pa gen radyasyon IR / UV, pa gen okenn polisyon mèki.
| Pouvwa | 80W |
| Flux lumineux | 049500lm |
| Ranplasman | HPS 250W |
| Sous limyè | SMD dirije |
| Efikasite lumineux | Pi gran pase oswa egal a 130lm/w |
| Tanperati operasyon | -40 a plis 45 degre |
| CCT | 2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW / 6500K SCW |
| CRI | 80 plis |
| Dire lavi | 50,000 èdtan nan 25 degre |
| Voltage | 100-277VAC/50-60Hz |
| Angle gwo bout bwa | 360 degre |
| Base lanp | Hook Enstale |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5an |
Foto detay:



Aplikasyon

FAQ
Q1. Èske li OK enprime logo mwen an sou pwodwi limyè dirije?
A: Wi. Tanpri enfòme nou fòmèlman anvan pwodiksyon nou an epi konfime konsepsyon an premye ki baze sou echantiyon an.
Q2: Èske ou ofri garanti pou pwodwi yo?
A: Wi, nou ofri 3-5 ane garanti pou pwodwi nou yo.
Q3: Ki jan fè fas ak defo a?
A: Premyèman, pwodwi nou yo pwodwi nan sistèm kontwòl kalite strik ak pousantaj la ki defektye pral mwens
pase 0.2 pousan.
Dezyèmman, pandan peryòd garanti a, nou pral voye nouvo limyè ak nouvo lòd pou ti kantite. Pou pwodwi pakèt ki defektye, nou pral repare yo epi voye yo ba ou oswa nou ka diskite sou solisyon an i
enkli re-rele selon sitiyasyon reyèl.

