Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik pwodwi:
1.360 degre Omni-direksyon ekleraj.
2.Ultra-klere: 120lm / W.
3.6-10KV pwoteksyon entèn vag.
4.Vini ak 10-pye 18AWG kòd ak ploge 120V.
5.Built-an priz, yo ka lye youn pa youn.
6.Suitable pou kote sèk ak mouye.
7.Portable zen, fasil pou pote ak enstale rapid.
| Pouvwa | 60w |
| Pwoteksyon vag | 6KV |
| Koulè | Orange plis Silver |
| Tanperati opere | -40- plis 45 degre |
| Sous limyè | SMD dirije |
| Efikasite lumineux | 130lm/W |
| Tanperati operasyon | -40 a plis 45 degre |
| CCT | 2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW |
| CRI | 80 plis |
| Dire lavi | 50,000 èdtan nan 25 degre |
| Voltage | 100V~240V,200-480V |
| Chofè | Entèn ekipman pou pouvwa |
| Angle gwo bout bwa | 360 |
| Ki enpèmeyab | IP65 |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5an |
Foto detay:


Aplikasyon
Konstriksyon nouvo bilding oswa renovasyon.
* Antretyen oswa espas depo nan fasilite komèsyal oswa enstitisyonèl.
* Pwojè antretyen kout tèm.
* Depo, faktori, sal egzibisyon ak atelye.
* Estasyon peyaj otowout ak estasyon gaz.

