
Karakteristik pwodwi:
1. Tout kondisyon pou biznis ak endistriyèl ekleraj pwofesyonèl ka satisfè pa yon koleksyon 15000lm nivo klète segondè ak chak anpoul sòti nan 15W a 1500lm nan klète. aberasyon kromatik elimine lè w ap gade nenpòt bagay ki te ekspoze a limyè gras a tanperati koulè estanda 5000K lajounen li yo.
2. Ploge ak jwe, pa gen okenn lojisyèl siplemantè nesesè Limyè a ka monte lè l sèvi avèk yon mousqueton nenpòt kote ou vle sispann li. Chak seri ka konekte ak yon total de 10 lòt seri pou yon longè otobis 100 pye, ki pwodui yon liminozite 150,000 LED. Ranfòse efikasite nan bilding nan.
3. IK07 sekirite ak IP65 enpèmeyab klasifikasyon. Avèk kapasite li pou kenbe tèt ak chòk, tranbleman, ak itilizasyon piman bouk, patiraj pwoteksyon an bay pwodwi a severite ak sekirite. Fè chak dola ou depanse vo plis.
4.Ak yon lavi sèvis 50, 000 èdtan, ekip apre lavant kalifye nou an ofri yon tan reyaksyon 24 èdtan ak yon garanti twa ane. Tanpri kontakte nou pou retounen oswa chanje nenpòt atik si gen yon pwoblèm kalite.
5. Aplikasyon: Espas pou pakin, waf, depo, faktori, atelye, min, sit travay, twou, grenye, kav, zòn depo, eskalye, ak nenpòt lòt kote andedan oswa deyò ki mande pou ekleraj.
| Puissance | 150W |
| Lumen | 15000Lm |
| Antre Voltage | 110-277V, 60Hz |
| Tanperati Koulè | 5000K lajounen |
| Kalite pèl | SMD 2835 |
| Nivo ki enpèmeyab | IP65 |
| Endèks rannman koulè | >80 |
| Mwayèn pou tout lavi | Plis pase 50,000 èdtan |
Foto detay:






